SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Never
mr: कधीही नाही
