SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Go
my: သွားမည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ
