SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Go
te: వెళ్ళు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు
