SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر
