SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Go
uk: Перехід

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Never
uk: Ніколи

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Debug
uk: Зневадження

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Disable synchronization
uk: Вимкнути синхронізацію

en: Enable synchronization
uk: Увімкнути синхронізацію

en: Enable the synchronization first.
uk: Спочатку увімкніть синхронізацію.

en: Show fields
uk: Показати поля

en: %title (machine name: %machine_name)
uk: %title (машинна назва: %machine_name)

en: Processed @count items.
uk: Оброблено елементів - @count.
