SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Never
ar: أبدا

en: Limit
ar: حد

en: Debug
ar: تنقيح

en: Item ID
ar: معرف العنصر
