SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Never
az: Heç vaxt
