SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
