SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Go
ca: Vés-hi

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Never
ca: Mai

en: Limit
ca: Límit

en: Debug
ca: Depuració

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
