SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Go
da: Skift

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Never
da: Aldrig

en: Limit
da: Grænse

en: Item ID
da: Element-ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
