SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
