SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Go
eu: Joan

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Limit
eu: Muga

en: Debug
eu: Araztu
