SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Go
hu: Mehet

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Never
hu: Soha

en: Limit
hu: Korlát

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Show fields
hu: Mezők mutatása

en: %title (machine name: %machine_name)
hu: %title (programok által használt név: %machine_name)

en: Processed @count items.
hu: @count elem feldolgozva.
