SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Never
hy: Երբեք
