SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს
