SharePoint REST (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Go
lt: Pirmyn

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Never
lt: Niekada

en: Limit
lt: Limitas

en: Debug
lt: Derinimas
