SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Go
lv: Aiziet

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Never
lv: Nekad

en: Limit
lv: Limits

en: Debug
lv: Atkļūdot
