SharePoint REST (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू
