SharePoint REST (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Go
ro: Mergi

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Never
ro: Niciodată

en: Limit
ro: Limită

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
