Sharerich (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: sets
ar: مجموعات

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Update
ar: تحديث

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Block
ar: الصندوق

en: Set name
ar: اسم المجموعة

en: Source
ar: المصدر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Format settings:
ar: إعدادات التنسيق:
