Sharerich (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: sets
cy: setiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Update
cy: Diweddaru

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Block
cy: Bloc

en: Storage
cy: Storfa

en: Format settings:
cy: Gosodiadau fformat:
