Sharerich (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: sets
dz: གཞི་སྒྲིག་འབད་ནི།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
