Sharerich (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: sets
ja: セット

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Update
ja: 更新

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Unknown
ja: 不明

en: Block
ja: ブロック

en: Set name
ja: セット名

en: Source
ja: ソース

en: Storage
ja: ストレージ

en: Service
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Sharing
ja: 共有

en: Enabled/Disabled
ja: 有効/無効

en: set
ja: セット

en: Format settings:
ja: フォーマットのセッティング。
