Sharerich (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: sets
ka: ნაკრები

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Source
ka: წყარო
