Sharerich (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: sets
sk: sady

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Block
sk: Blok

en: Set name
sk: Názov sady

en: Source
sk: Zdroj

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Service
sk: Služba

en: Minified
sk: Minimalizované

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:
