Sharerich (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Update
sq: Rifresko

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Block
sq: Bllokuar
