Sharerich (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: sets
bn: সেটসমুহ

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Update
bn: আপডেট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Block
bn: ব্লক

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
