Sharerich (7.x-2.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: sets
br: teskadoù

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn
