Sharerich (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: sets
eo: aroj

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Block
eo: Bloko
