Sharerich (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: sets
gl: conxuntos

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Social networks
gl: Redes sociais

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Update
gl: Actualizar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Block
gl: Bloque

en: Set name
gl: Nome do conxunto

en: Source
gl: Orixe

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Service
gl: Servizo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Sharing
gl: Compartir

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:
