Sharerich (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: sets
mr: संच

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Block
mr: भाग
