Sharerich (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Block
ps: غونډ

en: Source
ps: سرچينه
