Sharerich (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: sets
vi: tập hợp

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Update
vi: Cập nhật

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Block
vi: Khối

en: Set name
vi: Đặt tên

en: Source
vi: Nguồn

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Minified
vi: Đã thu gọn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Sharing
vi: Dùng chung

en: set
vi: đặt

en: Format settings:
vi: Thiết lập định dạng:
