Sharerich (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: sets
af: stelle

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Unknown
af: Onbekend

en: Block
af: Blok

en: Source
af: Bron
