Sharerich (7.x-2.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: sets
bs: setovi

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Block
bs: Blok

en: Source
bs: Izvor

en: Storage
bs: Pohrana
