Sharerich (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Update
is: Dagfør

en: Unknown
is: Ókent

en: Block
is: Blokkur

en: Machine name
is: Maskinnavn
