Sharerich (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: sets
hy: հավաքածուներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
