Sharerich (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: sets
is: mengi

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Social networks
is: Samfélagsmiðlar

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Block
is: Blokk

en: Storage
is: Geymsla
