Sharerich (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Update
sr: Ажурирање

en: Block
sr: Блок
