Sharerich (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: sets
ug: تەڭشەكلەر

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Source
ug: مەنبە
