Sharerich (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: sets
uk: встановлення

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Social networks
uk: Соціальні мережі

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Block
uk: Блок

en: Set name
uk: Задати назву

en: Source
uk: Джерело

en: Storage
uk: Сховище

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Minified
uk: Зменшений

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Sharing
uk: Обмін

en: set
uk: встановлено

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Share This
uk: Поділитися

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:
