Sharerich (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: sets
bo: སྒྲིག་བཀོད།

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Set name
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་མིང

en: Source
bo: ཁུངས

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།

en: Format settings:
bo: རྣམ་བཞག་སྒྲིག་འགོད།
