Sharerich (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: sets
cs: sady

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Social networks
cs: Sociální sítě

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Block
cs: Blok

en: Set name
cs: Jméno sady

en: Source
cs: Zdroj

en: Storage
cs: Ukládání

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Format settings:
cs: Nastavení formátu:
