Sharerich (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Advanced settings
de: Erwytereti Ystellige

en: Set name
de: Name setze
