Sharerich (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: sets
km: កំណត់

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Block
km: ប្លុក

en: Set name
km: កំណត់​ឈ្មោះ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖
