Sharerich (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: sets
nn: sett

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Update
nn: Oppdater

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Block
nn: Blokk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
