Sharerich (7.x-2.3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: sets
or: ସେଟଗୁଡିକ

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
