Sharerich (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: sets
tr: kümeler

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Block
tr: Blok

en: Set name
tr: Adı ayarla

en: Source
tr: Kaynak

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Sharing
tr: Paylaşım

en: Format settings:
tr: Biçimlendirme ayarları
