Sharerich (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: sets
ur: مجموعے

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Block
ur: بلاک
