Sharerich (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: sets
be: наборы

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Update
be: Абнавіць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Unknown
be: Невядомы

en: Block
be: Блок

en: Set name
be: Усталяваць імя

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:
